Największe wydarzenia w 2019. Na co warto się wybrać?

Szukasz jednej z największych imprez, które odbywają się w 2019 roku? Chcesz zaskoczyć ukochaną osobę wyjątkowym prezentem lub wybrać się z grupą przyjaciół na koncert ulubionego zespołu?

Oto 3 propozycje jednych z największych wydarzeń w Polsce tego roku.

1. THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW 2019 WORLD TOUR ALL THAT YOU LOVE

Koncert jednej z najjaśniejszych gwiazd Stanów Zjednoczonych i Australii odbędzie się 28 lutego na warszawskim Torwarze. TAPFS zaczynał w 1988, grając w australijskich pubach i zdobywając coraz większą pulę fanów. Przyciągające efekty specjalne oraz wizualizacje doskonale oddają ducha koncertów granych przez Floydów. Ceny biletów zaczynają się od 165zł.

2. Bon Jovi: This House Is Not For Sale

Pierwszy koncert w Warszawie, ogromne wydarzenie na stadionie PGE Narodowym. Impreza odbędzie się 12 lipca 2019 roku. Bilety na koncerty Bon Jovi wyprzedają się w zastraszającym tempie, dlatego jeśli chcesz być częścią tej ogromnej, międzynarodowej trasy koncertowej to jak najszybciej rezerwuj nocleg i jedno z 50 tysięcy miejsc. Ceny biletów zaczynają się od 229zł.

3. Rod Stewart Live in Concert

Wydarzenie promujące 30. studyjny album Roda Stewarda pt. Blood Red Roses (który został wydany 28 września 2018 roku). Koncert odbędzie się 21 czerwca 2019 roku w TAURON Arena Kraków. Ceny biletów zaczynają się od 220zł.

Planując udział w koncercie, który odbywa się poza miejscem naszego zamieszkania warto zarezerwować nocleg i w spokojnej atmosferze odświeżyć się i zjeść pyszne, przygotowane przez obsługę śniadanie lub kolację. Sprawdź możliwości, jakie daje sieć hoteli AMW Hotele, które swoje lokalizacje mają zarówno w Warszawie, jak i w Krakowie.

Doskonałym wyborem w przypadku eventów w Warszawie będzie Hotel Mazowiecki. Jego doskonała lokalizacja w sercu miasta pozwoli Ci oprócz emocji z koncertu przywieźć do domu wspomnienia ze spaceru po starówce stolicy.

Dobrym wyborem będzie również Hotel Royal, który wśród klientów cieszy się doskonałą opinią – odwiedzający Kraków turyści doceniają czystość, wspaniałą lokalizację oraz szeroki wybór opcji na śniadanie.

Post Author: Julia Nosowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście − 6 =